Tire Samsung Servisi

Tire Samsung Servisi

Tire Samsung Servisi 444 77 11

Deneyimli ekibi ve eğitimli kadrosuyla uzman bir hizmet sunan Tire Samsung Servisi İzmir ili, ilçeleri ve semtlerine profesyonel bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bu zamana kadar vermiş olduğu bütün hizmetlerini bir yıllık garanti kapsamında sunan servis, bundan sonraki hizmetlerinde de aynı politikayı sürdürmeye devam edecektir.

Sunmuş olduğu hizmete ait olan bir yıllık garanti süresini müşterileri talep ettiği takdir de uzatan Tire Samsung Servisi böylece uzun yıllar süren garantili bir hizmet sağlamaktadır.

Beyaz eşyanızda meydana gelen arıza Tire Samsung Servisi tarafından giderildiği ve garanti kapsamına alındığı takdirde bundan sonraki bütün arızalarda servis ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Aynı sıkıntı tekrar yaşandığın da tek yapmanız gereken çağrı merkezini arayarak durumu bildirmeniz ve aynı gün içerisinde gelecek olan teknik ekibi beklemektir.

Ürüne takılan yedek parça arıza yaptığı takdirde yeni orijinal parçasıyla ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Tire Samsung Servisi verdiği tüm sözleri tutan, müşterilerinin güvenini kazanmış bir teknik servistir.

Müşterilerinin güvenini kazanmış bir teknik servis olarak Tire Samsung Servisi bunun tek nedeninin dürüst bir çalışma prensibine sahip olmaları olarak göstermektedir.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet servisiyle dürüst hizmet anlayışını harmanlayan Tire Samsung Servisi böylece uzun yıllarda ilçede faaliyet gösteren beyaz eşya servisi olarak başarılara imza atmaya devam etmetedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir